FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

TriApart ®85ofert

TriApart Chmielna Park 1

TriApart Chmielna Park 1. Komfortowy, w pełni wyposażony apartament, zlokalizowany w centrum Gdańska na historycznej Wyspie Spichrzów nad samą rzeką Motławą. Idealny na weekendowy przyjazd, jak i na dłuższy pobyt.

TriApart Willa Nord Jastrzębia Góra

Apartament Willa Nord w Jastrzębiej Górze, kompleksowo wyposażony apartament z własnym ogródkiem o powierzchni ponad 100 m 2, w doskonałej lokalizacji, z miejscem postojowym w hali garażowej. Apartament składa się z dwóch sypialni dużego salonu z kuchni

TriApart Pomerania Gdańsk - business district

Apartament TriApart Pomerania to apartament usytuowany w bliskiej odległości od Olivia Business Center.

TriApart Chmielna Park 3

TriApart Chmielna Park 3. Jasny, przestronny, świetnie zlokalizowany apartament. Zaprojektowany z dbałością o szczegóły, doskonale wyposażony we wszystko co potrzebne podczas Twojego wypoczynku w Gdańsku.

TriApart Deluxe.

TriApart Deluxe. Nowoczesny, gustownie urządzony oraz doskonale wyposażony apartament zlokalizowany w Brzeźnie - niecałe 200 m od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego starego parku.

TriApart Chmielna Park 2

TriApart Chmielna Park 2. Apartament zlokalizowany w historycznej części miasta Gdańsk na słynnej wyspie Spichrzów w dzielnicy Śródmieście. Gustownie i wygodnie urządzony oraz wyposażony we wszystko co potrzebne podczas Twojego wypoczynku w Gdańsku.

TriApart Amber Jantar - nad morzem
Cena już od662,00 zł

Apartamenty TriApart Amber Jantar to doskonałe miejsce na wypoczynek. Apartament znajduje się w nadmorskiej miejscowości Jantar, ulokowane w otoczeniu sosnowych lasów nad morzem bałtyckim.

TriApart Kuracyjna  1 - Jastrzębia Góra

TriApart Kuracyjna Jastrzębia Góra Jasny i komfortowo wyposażony apartament zlokalizowany w cichej okolicy.

TriApart Jaglana

TriApart Jaglana. Wygodny, jasny, komfortowy apartament, zlokalizowany na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Zaprojektowany został z myślą o krótszych i dłuższych pobytach gości. Gustownie i wygodnie urządzony oraz wyposażony we wszystko co potrzebne.

TriApart Cozy
Cena już od580,44 zł

TriApart Cozy. Urokliwy apartament zlokalizowany przy Długich Ogrodach w Śródmieściu Gdańska. Przyjemnie urządzony, w pełni wyposażony we wszystko co potrzebne zarówno podczas krótszych jak i dłuższych pobytów.

TriApart Big Blue.
Cena już od736,44 zł

TriApart Big Blue. Przestronny, nowoczesny, gustownie urządzony apartament z ogrodem w doskonałej lokalizacji przy plaży dla osób wymagających czegoś więcej podczas urlopu lub podróży służbowej.

TriApart Cooliq.
Cena już od684,44 zł

Gustownie oraz komfortowo urządzony apartament zlokalizowany w samym sercu Gdańska na ul. Ogarnej w odległości zaledwie 150 metrów od Ratusza Głównego Miasta i Fontanny Neptuna. Wyposażony we wszystko co potrzebne podczas Twojego pobytu.

TriApart Amber Jantar II

Obiekt TriApart Amber Jantar II zlokalizowany jest w miejscowości Jantar, 29 km od Krynicy Morskiej. Do dyspozycji Gości jest apartament z balkonem i widokiem na ogród.

TriApart Nova Grobla 3.
Cena już od598,44 zł

W pełni wyposażony, wygodnie i luksusowo wykończony i umeblowany apartament zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Śródmieście.Znajdziesz w nim wszystko czego Ci trzeba podczas wypoczynku w Gdańsku.

TriApart Nova Grobla 1 Gdańsk

Obiekt TriApart Nowa Grobla 1 Apartament położony w bezpośrednim sąsiedztwie Starówki, Narodowego Muzeum Morskiego, Fontanny Neptuna oraz najsłynniejszego ze średniowiecznych kościołów.

TriApart Aura .

Komfortowy, w pełni wyposażony apartament w doskonałej lokalizacji nad Nową Motławą na historycznej Wyspie Spichrzów w gdańskim Śródmieściu. Gustownie urządzony i umeblowany oraz wyposażony we wszystko co potrzebne podczas wypoczynku w Gdańsku.

TriApart Chmielna Park 5 Gdańsk
Cena już od580,44 zł

Apartament TriApart Chmielna Park to urokliwy i w pełni wyposażony apartament zlokalizowany w Gdańsku przy ulicy Chmielnej położony przy rzece Motława.

Sea Residence Jastrzębia Góra by TriApart

TriApart Sea Power Residence to świetnie zlokalizowany, wygodny i w pełni wyposażony apartament z dużym, słonecznym balkonem.

Hamlet Old Town Gdańsk ul. Ogarna
Cena już od598,44 zł

Hamlet Old Town Gdańsk to apartament zlokalizowany w samym centrum gdańskiej starówki.

TriApart Jantar III
Cena już od626,00 zł

TriApart Jantar III to w pełni wyposażony, komfortowy apartament, zlokalizowany w Jantarze, w sercu lasu.

TriApart Bastion Wałowa
Cena już od607,44 zł

TriApart Bastion Wałowa to przepiękny, doskonale zlokalizowany i komfortowo wyposażony apartament.

TriApart Long Gardens
Cena już od598,44 zł

TriApart Long Gardens

Apartment Cast Away Piętaszek TriApart®

Apartment Cast Away Piętaszek TriApart®

Baltica SeaView przy plaży w Gdańsk widok na morze

Baltica SeaView apartament zlokalizowany blisko plaży w Gdańsku Brzeźnie, dwie sypialnie z widokiem na zatokę Gdańską. Przestronny apartament, komfortowo wykończony i wyposażony pod twoje potrzeby podczas wakacyjnego odpoczynku lub podróży służbowej.

Baltica Sky TriApart Gdansk przy plaży
Cena już od637,44 zł

Baltica Sky, cudownie komfortowy, pięknie wykończony i doskonale zlokalizowany apartament przy plaży w Brzeźnie.

TriApart Amber Jantar Delux

TriApart Amber Jantar Delux to nowoczesny, komfortowy i z gustem zaprojektowany apartament dla wymagających

Apartament Bastion Sky
Cena już od646,44 zł

Apartament Bastion Sky

TriApart Amber Jantar V
Cena już od662,00 zł

TriApart Amber Jantar V Dwupoziomowy apartament z dużym tarasem. Apartament składa się z dwóch sypialni, łazienki oraz kuchni.

Apartament Maximus TriApart
Cena już od648,44 zł

Apartament Maximus TriApart

Apartment Walowa Shipyard Gdańsk
Cena już od562,44 zł

Apartment Walowa Shipyard Gdańsk.

Apartment Wałowa Stara Stocznia
Cena już od535,44 zł

Apartment Wałowa Stara Stocznia by TriApart® wynajem apartamentów w Gdańsku. Poznać Gdańsk oraz jego historię tam gdzie wszystko się zaczęło. Apartament Wałowa Stara Stocznia w Gdańsku by TriApart® to unikalny apartament zlokalizowany w jednej z ciekaw

Apartament Mabo Kuracyjna Jastrzębia Góra

Apartament Mabo Kuracyjna Jastrzębia Góra

Apartament Wilcza Old Town Gdańsk
Cena już od946,44 zł

Apartament Wilcza Old Town Gdańsk

Apartament Amber Jantar VII
Cena już od590,00 zł

Apartament TriApart Amber Jantar to doskonałe miejsce na wypoczynek. Apartament znajduje się w nadmorskiej miejscowości Jantar, ulokowanej w otoczeniu sosnowych lasów.

Apartament Baltic Bay TriApart
Cena już od619,44 zł

Apartament Baltic Bay TriApart

Apartament Perła Pirata Jastrzębia Góra TriApart

Apartament Perła Pirata Jastrzębia Góra TriApart

Apartament Laguna Jastrzębia Góra TriApart

Apartament Laguna Jastrzębia Góra TriApart pieszo do plaży

Baltica Panorma View
Cena już od756,44 zł

Baltica Panorma View

Apartament Baltica Blue z widokiem na zatokę Gdańską

Apartament Baltica Blue komfortowy apartament z widokiem na zatokę Gdańską zlokalizowany blisko plaży.

Apartament Złoty Brzeg Władysławowo TriApart

Apartament Złoty Brzeg Władysławowo TriApart

Apartament Marina Jastrzębia Góra TriApart

Apartament Marina Jastrzębia Góra TriApart

TriApart  Angielska Grobla Delux
Cena już od610,44 zł

TriApart Angielska Grobla Delux. Komfortowy apartament zlokalizowany przy przy ulicy Angielska Grobla tuż obok gdańskiej mariny jachtowej w dzielnicy Śródmieście. Gustownie urządzony oraz wyposażony we wszystko co potrzebne podczas Twojego pobytu.

TriApart Nova Grobla 4
Cena już od610,44 zł

TriApart Nova Grobla 4 Przestronny apartament, komfortowo wykończony i wyposażony pod twoje potrzeby podczas wakacyjnego odpoczynku lub podróży służbowej. Zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu w samym sercu Gdańska w dzielnicy Śródmieście.

Apartament Muszelka Jantar TriApart
Cena już od608,00 zł

Apartament Muszelka Jantar TriApart komfortowy apartament zlokalizowany przy nadmorskim lesie skąd pieszo udasz się na plażę. Apartament posiada balkon oraz prywatne miejsce parkingowe. W chwili zameldowania pobierany jest depozyt na poczet ewentu

Morza Szum Jantar TriApart
Cena już od590,00 zł

Morza Szum Jantar TriApart

TriApart Woodic

TriApart Woodic. Komfortowy apartament, zaprojektowany z dbałością o szczegóły w harmonii z nowoczesnością i duchem miasta Gdańsk. Wyposażony we wszystkie co niezbędne. Zlokalizowany samym sercu Gdańska w dzielnicy Śródmieście.

Apartament Zajezdnia Gdańsk TriApart

Apartament Zajezdnia Gdańsk TriApart

TriApart Bastion View
Cena już od646,44 zł

TriApart Bastion View. Przestronny, komfortowo i gustownie urządzony apartament, zlokalizowany w sercu Gdańska w dzielnicy Śródmieście, nieopodal Stoczni Gdańsniej. Wyposażony we wszystko co jest potrzebne podczas Twojego wypoczynku.

Apartament Jantar Bryza TriApart
Cena już od608,00 zł

Apartament Jantar Bryza TriApart

TriApart Letnica 1
Cena już od619,44 zł

TriApart Letnica 1. Apartament lokalizowany w sąsiedztwie Morza Bałtyckiego, na nowoczesnym, dobrze skomunikowanym osiedlu w nadmorskiej dzielnicy Letnica. Zaprojektowany został z myślą o krótszych i dłuższych pobytach gości.

Doki Moon TriApart
Cena już od616,22 zł

Doki TriApart. Apartament znajdujący się w nowej, unikatowej inwestycji w Gdańsku, zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu w industrialnej okolicy na terenie dawnej Stoczni Gdańsk. Przestronny komfortowy oraz wyposażony we wszystko co potrzebne.

TriApart Seaside Station

TriApart Seaside Station. Przestronny, komfortowo i gustownie wykończony apartament, wyposażony pod twoje potrzeby podczas wakacyjnego odpoczynku lub podróży służbowej. Zlokalizowany jest w sąsiedztwie Morza Bałtyckiego z piękną plażą w Brzeźnie.

TriApart Letnica Delux

TriApart Letnica Delux. Przestronny, komfortowo wykończony apartament, wyposażony pod twoje potrzeby podczas wakacyjnego odpoczynku lub podróży służbowej. Zlokalizowany w sąsiedztwie Morza Bałtyckiego i pięknej plaży.

Agroturystyka Zantyr 54 dwie rzeki i las
Cena już od1 830,00 zł

Zantyr54 Zantyr 54 to zaczarowane gospodarstwo agroturystyczne. Do dyspozycji gosci oddajemy dom z ogrodem, basenem, miejscem ogniskowym i stołem w ogrodzie dużym na ponad pół hektara. W domu czeka 5 sypialni, 3 łazienki, kauchnia z jadalnią, salon zabaw

TriApart Golden Coast

Apartament TriApart Golden Coast. Komfortowy, gustownie urządzony apartament w sąsiedztwie Morza Bałtyckiego, nieopodal pięknej plaży w Gdańsku Brzeźnie. Wyposażony we wszystko co potrzebna. Zlokalizowany na pograniczu dzielnic Brzeźno i Wrzeszcz.

Apartament Amber Jantar Cozy
Cena już od599,00 zł

Apartament Amber Jantar Cozy

Apartament GdanSky TriApart

Apartament GdanSky TriApart. Przestronny, komfortowy oraz wyposażony we wszystko co potrzebne. Zlokalizowany w samym centrum Gdańska w dzielnicy Śródmieście nieopodal Europejskiego Centrum Kultury na historycznym terenie Stoczni Gdańskiej.

Barbary 12 TriApart.

Apartament Barbary 12 TriApart . Zlokalizowany sercu Gdańska w dzielnicy Śródmieście. Zaprojektowany został z myślą o krótszych i dłuższych pobytach. Wyposażony we wszystko co potrzebne, gustownie i wygodnie urządzony do dyspozycji gości przez cały

TriApart Letnica Białe Piaski
Cena już od646,44 zł

Apartament TriApart Letnica Białe Piaski zlokalizowany jest w sąsiedztwie Morza Bałtyckiego, na nowoczesnym, dobrze skomunikowanym osiedlu.Zaprojektowany oraz wyposażony we wszystko co potrzebne z myślą o krótszych i dłuższych pobytach gości.

TriApart Baltica Cozy

TriApart Baltica Cozy. Komfortowy, zlokalizowany w niedalekiej odległości od plaży w Gdańsku Brzeźnie apartament z pięknym widokiem na zatokę Gdańską. Zaprojektowany z dbałością o szczegóły,wyposażony we wszystko co potrzebne podczas Twojego wypoczynku.

Apartament Brzeźno Beach TriApart - dwie sypialnie

Przestronny, gustownie urządzony oraz doskonale wyposażony apartament zlokalizowany na nowoczesnym, kameralnym osiedlu w Gdańsku Brzeźnie w odległości zaledwie 750 m od plaży.

Apartment Porto Gaia sauna & fitness by TriApart
Cena już od616,44 zł

Apartament Porto Gaia TriApart jest położony na pograniczu dzielnic Brzeźno oraz Nowy Port, zaledwie 1000 metrów od uroczej plaży. Wyposażony w prywatną saunę apartament to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego i stylowego miejsca wypoczynku

Apartament Sunny Breeze Przy Plaży by TriApart
Cena już od706,44 zł

Apartament Sunny Breeze Przy Plaży by TriApart Komfortowy, przestronny oraz gustownie wykończony apartament,wyposażony pod Twoje potrzeby podczas wakacyjnego odpoczynku lub podróży służbowej.Zlokalizowany w sąsiedztwie Morza Bałtyckiego na nowoczesnym, d

The Old Fisherman's Nest
Cena już od816,22 zł

The Old Fisherman's Nest by TriApart. Przestronny i nowoczesny, zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły apartament w doskonałej lokalizacji przy plaży dla osób wymagających czegoś więcej podczas urlopu lub podrózy służbowej.Apartament znajd

MARINA SPA Apartment by TriApart
Cena już od607,44 zł

MARINA SPA Apartment by TriApart. Komfortowy, gustownie zaprojektowany apartament zlokalizowany w niedalekiej odległości od gdańskiej mariny jachtowej w dzielnicy Śródmieście. Urządzony ze smakiem oraz wyposażony we wszystko czego możesz potrzebować.

Apartament Perła Jantaru by TriApart
Cena już od605,00 zł

Apartament Perła Jantaru by TriApart

Apartment Golden Beach by TriApart
Cena już od682,44 zł

Apartament Golden Beach by TriApart . Przestronny, komfortowo i gustownie wykończony apartament,wyposażony pod Twoje potrzeby podczas wakacyjnego odpoczynku lub podróży służbowej.Zlokalizowany w odległości kilku minut spacerem od pięknej plaży w Brzeźnie

 Apartment Pomerania Delux by TriApart
Cena już od598,44 zł

Apartment Pomerania Delux by TriApart . Komfortowy, klimatyzowany, gustownie urządzony apartament w sąsiedztwie Morza Bałtyckiego, nieopodal pięknej plaży w Gdańsku Brzeźnie. Zlokalizowany na pograniczu dzielnic Brzeźno i Przymorze.

Apartament Złote Pisaki Jantaru by TriApart
Cena już od587,00 zł

Apartament Złote Pisaki Jantaru by TriApart

Apartament Słońce Jantaru by TriApart
Cena już od578,00 zł

Apartament Słońce Jantaru by TriApart

Apartment Letnica Stars by TriApart
Cena już od571,44 zł

Apartment Letnica Stars by TriApart

Apartment Letnica Moon by TriApart
Cena już od598,44 zł

Apartment Letnica Moon by TriApart

Apartament PrzyLesie Jantar by TriApart
Cena już od542,00 zł

Apartament PrzyLesie Jantar by TriApart

Apartament Gwiazda Jantaru by TriApart
Cena już od560,00 zł

Apartament Gwiazda Jantaru by TriApart

Apartament Doki Gdańsk My Way by TriApart
Cena już od603,00 zł

Apartament "Doki Gdańsk My Way" to nowoczesne i eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią, położone w prestiżowym budynku Doki Living przy ulicy Popiełuszki 22 w Gdańsku. Usytuowane na terenach postoczniowych, apartament oferuje wyjątkowy klimat i wygodę w

Apartment Neptun Old Town by TriApart
Cena już od596,00 zł

Apartment Neptun Old Town by TriApart

Apartament Dreams Przystań Letnica by TriApart
Cena już od589,44 zł

Apartament Dreams Przystań Letnica by TriApart

Apartament MORZE Zajezdnia Wrzeszcz Gdańsk by TriApart

Apartament MORZE Zajezdnia Wrzeszcz Gdańsk by TriApart

Apartament Hamptons Jantar Resort by TriApart
Cena już od569,00 zł

Apartament Hamptons Jantar Resort by TriApart

Apartament Lato Jantar Resort by TriApart
Cena już od587,00 zł

Apartament Lato Jantar Resort by TriApart Apartament w Jantarze to przytulne miejsce, idealne dla pary lub małej rodziny. Znajduje się na urokliwym osiedlu z licznymi udogodnieniami, które sprzyjają relaksowi i aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym pow

Apartament Gdańsk My Way by TriApart
Cena już od587,12 zł

Apartament "Gdańsk My Way" to nowoczesne i eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią, położone w prestiżowym budynku Nadmotławie przy ulicy Sienna Grobla 8 w Gdańsku. Zlokalizowany bezpośrednio nad rzeką, apartament oferuje wyjątkowe widoki oraz dostęp do w

Apartament Bursztynowy Jantar by TriApart
Cena już od569,00 zł

Apartament Bursztynowy Jantar by TriApart

Apartament Luxury blue Brzeźno by TriApart
Cena już od652,44 zł

Apartament "Luxury Blue" by TriApart to nowoczesne i eleganckie mieszkanie z dwiema sypialniami, położone przy ulicy PCK 1A w Gdańsku. Ten stylowy apartament oferuje wyjątkowy klimat i wygodę w jednym z najciekawszych rejonów miasta, zlokalizowany w blisk

Apartament Wilcza Delux
Cena już od580,44 zł

Apartament "Wilcza Delux" to nowoczesne i eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią, położone przy ulicy Wilczej w Gdańsku. Ten stylowy apartament oferuje wyjątkowy klimat i wygodę, idealnie wpisując się w charakter jednego z najciekawszych rejonów miasta.

Wyróżnione Oferty