Uśmiechnij się jesteś w Gdyni

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gdynia

O Gdyni mówi się, że, niczym Afrodyta, narodziła się z morza. To piękne, nowoczesne, modernistyczne miasto znane jest z najbardziej zadowolonych mieszkańców Polski, pięknych, szerokich plaż, słynnych klifów i sąsiedztwa lasu. Poszukującym przygód Gdynia oferuje bogatą ofertę aktywności - uprawianie sportów wodnych, liczne trasy rowerowe, jazdę konną czy wizytę w parku rozrywki Adventure. Centrum miasta to zagłębie klimatycznych kawiarni, restauracji i pubów. Podczas pobytu warto także odwiedzić Teatr Muzyczny, Muzeum Emigracji, Dar Pomorza, Centrum Nauki Eksperyment i wiele innych atrakcji, które możesz znaleźć tu: www.trojmiasto.pl.

Odwiedzający Gdynię nie mogą zapomnieć o wizycie w Orłowie. To przepięknie ulokowana dzielnica, z najsłynniejszym klifem, pięknym molo i kamienisto-piaszczystą plażą. W Orłowie znajduje się dedykowana plaża, przygotowana dla podróżujących z psami. Nad samym brzegiem morza jest też kilka restauracji w których turyści mogą posmakować świeżej bałtyckiej ryby.

W Gdyni naprawdę ciężko o nudę.

Ludzie, zamieszkujący to urokliwe miejsce, słyną z otwartości i pozytywnego nastawienia. Są przedsiębiorczy, pracowici i komunikatywni. Efekty ich działalności wpisują się w strukturę miasta dzięki czemu Gdynia jest naprawdę ciekawym miejscem na turystycznej mapie Europy.

Ciekawa jest także historia rozwoju i urbanizacji miasta. W roku 1918 Gdynia była maleńką wioską rybacką a już w latach 30 dynamicznym miastem-portem zamieszkanym przez ponad 80 tyś mieszkańców. Dziś Gdynia rozwija się równie prężnie. To świetne miejsce dla inwestorów. Przecinają się tu ważne szlaki morskie, tereny inwestycyjne znajdują się na styku morza i lądu. Miasto dysponuje bazą dobrze zlokalizowanych i niedrogich powierzchni pod wynajem. Młode biznesy rozwija się pod hasłami: Innowacja, Design, Współpraca.

Nie przegap w Gdyni:

• Gdyńska Noc Sylwestrowa 31.12.2016

• Kolosy 2017 10-12.03.2017

• Open'er Festival 28.06 - 1.07.2017

• Festiwal Filmowy w Gdyni 18-23.09.2017